Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Main settings
nl: Algemene instellingen

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: Block
nl: Blok

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Preview link
nl: Voorbeeldweergave-link

en: Tab options
nl: Tabbladopties

en: Use the administration theme when rendering the view page
nl: Gebruik voor de paginaweergave het beheerthema
