Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Block
nn: Blokk
