Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Menu
ru: Меню

en: Main settings
ru: Основные настройки

en: Expanded
ru: Развёрнутый

en: Block
ru: Блок

en: Menu name
ru: Название меню

en: Context
ru: Контекст

en: Preview link
ru: Ссылка на предпросмотр

en: Tab options
ru: Настройки вкладки

en: Use the administration theme when rendering the view page
ru: Использовать административную тему на страницах представлений.
