Lupus Decoupled Drupal (1.4.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: Expanded
sr: Проширено

en: Block
sr: Блок

en: Menu name
sr: Назив менија
