Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Block
am: ጥምር

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
