Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག
