Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Expanded
ca: Expandit

en: Block
ca: Bloc

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Tab options
ca: Opcions de pestanya
