Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Main settings
da: Generelle indstillinger

en: Expanded
da: Udvidet

en: Block
da: Blok

en: Menu name
da: Navn

en: Context
da: Kontekst

en: - Default -
da: - Standard -

en: Tab options
da: Fanevalg
