Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Block
fi: Lohko

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Context
fi: Konteksti

en: - Default -
fi: - Oletus -

en: Tab options
fi: Tab vaihtoehdot
