Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Main settings
fr: Paramètres généraux

en: Expanded
fr: Déplié

en: Block
fr: Bloc

en: Menu name
fr: Nom du menu

en: Context
fr: Contexte

en: - Default -
fr: - Par défaut -

en: Preview link
fr: Lien de prévisualisation

en: Tab options
fr: Options d'onglet

en: Use the administration theme when rendering the view page
fr: Utiliser le thème d'administration lors du rendu de la page d'affichage de la vue.
