Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Menu
is: Valmynd

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Block
is: Blokk

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: Context
is: Samhengi
