Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Parent
ja: 親

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Menu
ja: メニュー

en: Main settings
ja: 主な設定

en: Expanded
ja: 展開

en: Block
ja: ブロック

en: Menu name
ja: メニューの名前

en: Context
ja: コンテキスト

en: Tab options
ja: タブオプション
