Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ
