Lupus Decoupled Drupal (1.5.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Menu
mn: Цэс

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Block
mn: Хавтан

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
