Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Settings
bs: Postavke

en: Menu
bs: Meni

en: Block
bs: Blok
