Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Block
eu: Blokea

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Context
eu: Testuingurua
