Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Block
mr: भाग
