Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
