Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
