Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Menu
ro: Meniu

en: Expanded
ro: Expandat

en: Block
ro: Bloc

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Tab options
ro: Opțiuni tab
