Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Main settings
sv: Huvudinställningar

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Context
sv: Sammanhang

en: Tab options
sv: Alternativ för flikar
