Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Type
ru: Янзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Default
ru: Ниити

en: Block
ru: Аптара

en: Context
ru: Таварылга
