Lupus Decoupled Drupal (1.5.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Main settings
vi: Các thiết lập chính

en: Expanded
vi: Mở rộng

en: Block
vi: Khối

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: Context
vi: Ngữ cảnh
