Luxon Date Field Formatters (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Separator
ja: セパレーター

en: Fields
ja: フィールド

en: Date separator
ja: 日付の区切り

en: The string to separate the start and end dates
ja: 開始日と終了日を区切る文字列

en: Separator: %separator
ja: 区切り: %separator
