Luzmo Viewer (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
el: Όνομα Λογαριασμού

en: Options
el: Επιλογές

en: General
el: Γενικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Item ID
el: ID αντικειμένου
