Luzmo Viewer (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Options
et: Valikud

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Item ID
et: Elemendi ID
