Luzmo Viewer (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
hi: खाते का नाम

en: Options
hi: विकल्प

en: General
hi: सामान्य

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Item ID
hi: आइटम आईडी
