Luzmo Viewer (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
hu: Fióknév

en: Options
hu: Lehetőségek

en: General
hu: Általános

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Item ID
hu: Elem azonosítója
