Luzmo Viewer (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
it: Nome account

en: Options
it: Opzioni

en: General
it: Generale

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Item ID
it: ID elemento
