Luzmo Viewer (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
sv: Namn på konto

en: Options
sv: Alternativ

en: General
sv: Allmän

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Item ID
sv: Föremålets ID
