Luzmo Viewer (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Options
ar: الخيارات

en: General
ar: عام

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Item ID
ar: معرف العنصر
