Luzmo Viewer (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
cs: Jméno účtu

en: Options
cs: Možnosti

en: General
cs: Obecné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Item ID
cs: ID položky
