Luzmo Viewer (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
da: Kontonavn

en: Options
da: Valg

en: General
da: Generelt

en: Default value
da: Standardværdi

en: Item ID
da: Element-ID
