Luzmo Viewer (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Account Name
de: Kontoname

en: Options
de: Optionen

en: General
de: Allgemein

en: Default value
de: Standardwert

en: Item ID
de: Eintrags-ID

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen

en: Dashboard Settings
de: Dashboard-Einstellungen

en: Collection ID
de: Sammlungs-ID
