Luzmo Viewer (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
fi: Tilin nimi

en: Options
fi: Valinnat

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Item ID
fi: Artikkelin ID
