Luzmo Viewer (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Options
id: Opsi

en: General
id: Umum

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Item ID
id: ID butir
