Luzmo Viewer (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
ja: アカウント名

en: Options
ja: オプション

en: General
ja: 全般

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Item ID
ja: 項目ID
