Luzmo Viewer (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
nl: Accountnaam

en: Options
nl: Opties

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Item ID
nl: Item-ID
