Luzmo Viewer (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Options
pl: Opcje

en: General
pl: Ogólne

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Item ID
pl: ID elementu
