Luzmo Viewer (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
pt: Nome da conta

en: Options
pt: Opções

en: General
pt: Geral

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Item ID
pt: ID do item

en: Dashboard Settings
pt: Configurações do painel de controlo.
