Luzmo Viewer (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Options
ru: Опции

en: General
ru: Общий

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Item ID
ru: ID элемента

en: Add one more
ru: Добавить ещё
