Luzmo Viewer (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
ta: கணக்கின் பெயர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: General
ta: பொது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Item ID
ta: பொருள் ID
