Luzmo Viewer (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Options
tr: Seçenekler

en: General
tr: Genel

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği
