Luzmo Viewer (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Options
uk: Опції

en: General
uk: Загальне

en: Default value
uk: Базове значення

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Add one more
uk: Додати ще
