Lytics (1.0.4-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Account Name
hi: खाते का नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Draft
hi: प्रारूप
