Lytics (1.0.4-alpha2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Account Name
ru: Имя учётной записи

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Domain
ru: Домен

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Review
ru: Проверка

en: Draft
ru: Черновик

en: Access Token
ru: Ключ доступа
