Lytics (1.0.5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Edit
ca: Edita

en: Account Name
ca: Nom del compte

en: Save
ca: Desa

en: Options
ca: Opcions

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Domain
ca: Domini

en: Configuration
ca: Configuració

en: Draft
ca: Esborrany
