Lytics (1.0.5) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Account Name
my: account အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Draft
my: မူကြမ်း
