Lytics (1.0.5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Edit
sv: Redigera

en: Account Name
sv: Namn på konto

en: Save
sv: Spara

en: Options
sv: Alternativ

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Domain
sv: Domän

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Review
sv: Granska

en: Draft
sv: Utkast

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
