Lytics (1.0.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Audience
ur: شائقین

en: Edit
ur: تدوین

en: Account Name
ur: اکاؤنٹ کا نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
